Gimnastičarji uspešni na akrobatiki

Oš Cvetka Golarja v Škofji Loki je v ponedeljek, 2.12.2019, gostila polfinalno tekmovanje v akrobatiki. 29 učencev naše šole je v vseh šestih kategorijah prikazalo suverene elemente, ki jih predpisuje C program gimnastike. Vsak učenec je tekmoval z obveznim in tremi poljubnimi elementi na parterju. Naši učenci so dosegli kar nekaj mest na zmagovalnih stopničkah, dekleta 3.triade pa so se z dobro predstavo uvrstile na DP, ki bo 12.12.2019 v Brežicah. Česitke vsem telovadcem!Najboljše uvrstitve naših učencev: Posamezno in ekipno

1. m – Hana Golob (starejše deklice)

3.m – Marcel Medvedić (najmlajši dečki)

1.m – ekipa najmlajših dečkov (Marcel M., David J.Smrekar., Borut P., Filip A., Nace V. )

2.m – ekipa starejših deklic (Hana G., Nina E., Nadja B., Neža Z., Tinkara B.Čuk)

3.m- ekipa mlajših dečkov (Žan P., Tim B., Žiga S., Vane B., An L.Kalar)

Več rezultatov na športu mladih: https://www.sportmladih.net/programi_som/sportna_tekmovanja

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja