ZOTKS – informacije o tekmovanjih, srečanjih in dogodkih

Pod okriljem ZOTKS so bila načrtovana razna tekmovanja v znanju, srečanja mladih raziskovalcev in drugi dogodki. Zaradi razmer in težav s širjenjem koronavirusa je potrebno upoštevanje navodil in predpisanih ukrepov, zato smo nekatera prestavili oziroma odpovedali.

V prihodnjih dnevih in tednih bomo z Društvom matematikov, fizikov in astronomov (DMFA) skušali najti razmeram primerno obliko izvedbe še nerealiziranih tekmovanj ter to uskladiti z Ministrstvom za izobraževanje, znanost in šport. Predvsem se to nanaša na tekmovanja, ki se nadaljujejo na mednarodnem nivoju in s tem povezanim sodelovanjem naših učencev in dijakov. Nekatera mednarodna tekmovanja so bila v tem času bodisi odpovedana bodisi prestavljena oziroma bodo potekala v drugačni obliki.

Več informacij najdete na povezavi, sproti pa vas bomo obveščali o novih. Spremljaje našo spletno stran www.zotks.si in Facebook stran @ZOTKS.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja