Oktobrske popoldanske govorilne ure

Pozdravljeni, spoštovani starši.

Bližajo se prve popoldanske govorilne ure v šolskem letu 2020/21. Pouk trenutno izvajamo po »modelu B« in ta predpisuje, da naj se popoldanske govorilne ure izvedejo na daljavo.
Naprošam vas, da se do torka, 13. 10. 2020, do 19. ure, na popoldanske govorilne ure naročite preko e-naslova razrednika oziroma preko e-naslova učitelja dotičnega predmeta. E-naslovi vseh učiteljev so objavljeni na šolski spletni strani (razdelek »Organiziranost«, podrazdelek »Učitelji«).
Vsak učitelj, ki bo dobil prošnjo starša za popoldansko govorilno uro, bo staršu določi 10-minutni termin in ga o terminu obvesti na njegov e-naslov. Na dan popoldanskih govorilnih ur, učitelj v dodeljenem terminu pokliče starša preko Teamsa iz individualnega klepeta in opravi razgovor. Vsak starš se nekaj minut pred dodeljenim terminom za popoldansko govorilno uro prijavi v Teamse z uporabniškim imenom in geslom svojega otroka.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja