Naročilo in prevzem toplega obroka (kosila)

Spoštovani starši.

Število prijav za prevzem toplega obroka v času izobraževanja na daljavo od ponedeljka, 9. 11. 2020 dalje, je pomembno za naročilo surovin. Naprošam, da starši učencev, ki so po merilih MIZŠ upravičeni do dnevnega toplega obroka, pošljete prijavo na e-naslov prehrana-osvodice@guest.arnes.si čim prej (danes, v petek, 6. 11. 2020 do 12. ure), da se bo surovine za ponedeljek lahko naročilo. Prijava za prevzem toplega obroka velja za celotno obdobje izobraževanja na daljavo.
Ker šolska kuhinja kuha kosila tudi za starejše občane Vodic, je ura prevzema toplega obroka med 11.00 in 12.30. Obrok bo možno prevzeti na stranskem vhodu v kuhinjo (omenjeni vhod se nahaja ob delavnici hišnikov). Pred vhodom bo stal razkuževalnik, tako da si bo vsak prevzemnik kosila razkužil roke. Obvezna je uporaba obraznih mask. Vsak prevzemnik obroka mora imeti s seboj čisto posodo.
Če osebni prevzem ni možen, se prosim obrnite na gospoda Rada Čuka (rado.cuk@vodice.si), da se dogovorite o načinu dostave.

Hvala za razumevanje in vse dobro.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja