Anketa in Razvojni program Občine Vodice 2021–2031

V Občini Vodice pripravljajo Razvojni program Občine Vodice 2021–2031, ki predstavlja enega izmed najpomembnejših dokumentov, ki bo služil kot temelj njenega razvoja v naslednjih desetih letih -> VEČ. Želijo si, da bo ta strateški dokument oblikovan na podlagi dejanskih potreb občine kot celote in da bo odgovarjal njenim konkretnim izzivom.

Nabor teh je moč doseči le z dovolj širokim odzivom prebivalk in prebivalcev ter ostalih interesnih skupnosti, zato vas vljudno vabijo k sodelovanju v anketi, ki je dostopna preko povezave: https://www.1ka.si//vodice.

Izpolnjevanje spletnega vprašalnika vam bo vzelo približno 10 minut. Anketa je anonimna in bo odprta do 20. 11. 2020. Podatke bodo uporabili izključno za pripravo Razvojnega programa Občine Vodice 2021–2031.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja