Virtualni dan odprtih vrat na Gimnaziji Franceta Prešerna v januarji 2021

Obveščamo o novem programu na GFP– ŠPORTNI ODDELEK V GIMNAZIJI. Vabijo vas, da se pridružite na virtualnem dnevu odprtih vrat, ki ga bodo organizirali v sredo, 20. 1. 2021, ob 18. uri preko videokonference.

Predstavili vam bodo programe (gimnazijo, ekonomsko gimnazijo in športni oddelek ekonomske gimnazije ter nov program – športni oddelek gimnazije).

Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport je prepoznalo potrebe športnikov in kakovostno delo in omogočilo, da v šolskem letu 2021/22 vpisujejo tudi v športni oddelek gimnazije, s tem se bodo lahko izognili omejitvi vpisa, ki so ga imeli zadnja leta.

Nov program vam bodo na dnevu odprtih vrat predstavili.

Želijo vam olajšati eno najzahtevnejših odločitev v življenju, zato vas in vaše starše vabijo, da se prijavite preko spletne strani Gimnazije Franceta Prešerna  www.gfp.si  najkasneje do torka, 19. 1. 2021, do 15. ure na predstavitev programov in šole.

 Uro pred začetkom vam bodo poslali povezavo na naše druženje.

 GFP-jevci se veselijo srečanja z vami in upajo, da vam bodo pridobljene informacije v pomoč, kje nadaljevati svoje šolanje.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja