Virtualni dnevi odprtih vrat na Vegovi

Na Vegovi Ljubljana pripravljajo virtualne dneve odprtih vrat na ZOOM-u, na katerih se boste učenci in starši lahko že predhodno seznanili s šolo in programi ter povprašali, kar vas zanima.

V ta namen so predvideli pet srečanj. Vsa bodo potekala na enak način, tako da si lahko učenci in starši izberete en termin, ki vam najbolj ustreza. Prvo srečanje bo že to sredo, 20 .1. ob 16. uri, ostala pa se bodo odvila po razporedu, objavljenemu na spletni strani.  

https://www.vegova.si/informacije-na-daljavo-o-vegovi-ljubljana-pred-informativnimi-dnevi/. Vljudno vabljeni vsi, ki še raziskujete možne smeri nadaljevanja izobraževalne poti kot tudi vsi, ki že veste, da vas tehniške smeri zanimajo.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja