Dnevi odprtih vrat na Škofijski klasični gimnaziji in v Jegličevem dijaškem domu

Razmišljaš o šolanju na gimnaziji? Te veseli naravoslovje ali jeziki, petje, morda šport, dramska igra, klasični jeziki s kulturo in še kaj? Rad/-a potuješ? Ti ni vseeno, kakšni so odnosi v tvojem razredu? Z veseljem te vabimo na dneve odprtih vrat: 30. januar – 11. februar 2021

DNEVE ODPRTIH VRAT bodo začeli v soboto, 30. januarja, ob 10. uri z dogodkom v živo preko Zooma, v naslednjih dveh tednih pa bo vsak večer ob 18. uri na vrsti eno srečanje, kjer bodo predstavili zanimive poudarke programa (pouka in interesnih dejavnosti).

Do vseh dogodkov dostopate preko spletne strani vpis.stanislav.si, kjer je program vsega dogajanja in še mnogo zanimivih ter koristnih informacij o šoli.

Pa še hitra povezava do spletišča z informacijami: https://www.stanislav.si/za-bodoce-dijake/ 

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja