Počitniško varstvo Igriva arhitektura

Tudi letos bo na voljo subvencionirano in samoplačniško počitniško varstvo IGRIVA ARHITEKTURA. Prijave sprejemajo izključno preko spletne prijavnice, od srede, 4. maja 2022, od 7. ure zjutraj naprej.

 Igrivo, zabavno, poučno, ustvarjalno! Počitnikarji se bodo v počitniškem varstvu  »IGRIVA ARHITEKTURA PLEČNIKA: PO STOPINJAH NAJVEČJEGA SLOVENSKEGA ARHITEKTA« na zabaven in igriv način seznanjali s svetom arhitekture in prostora tako, da bodo znali opazovati in vrednotiti grajeni svet okrog sebe. Dejavnosti se bodo vsak dan prepletale in bodo potekale v parku Tivoli v senci mogočnih dreves. Ostal bo tudi čas za spoznavanje starih otroških iger in druženje z vrstniki. Ker letošnje leto praznujemo 150. obletnico Plečnikovega rojstva, bo program tudi temu primerno igrivo in tematsko oplemeniten.
 Počitniško varstvo je namenjeno učencem od 1. do 5. razreda osnovnih šol z območja Mestne občine Ljubljana, ki imajo stalno prebivališče na območju MOL.

Program, termine in ostale informacije najdete na POVEZAVI.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja