Zlato na državno tekmovanju v računalniški logiki

V soboto, 13. januarja 2024, je na Fakulteti za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Univerze v Mariboru (UM FERI) potekalo Državno tekmovanje ACM Bober 2023/24 za učence in dijake.  Na šolskem tekmovanju je v šolskem letu 2023/24 tekmovalo 28.842 tekmovalcev, na državno tekmovanje pa se je uvrstilo 294 tekmovalcev s tekmovanj ACM Bober – Mladi bober (6.-9. razred OŠ) in ACM Bober – Izkušeni bober (SŠ). Našo šolo je zastopal Anže Perko (6.c razred) in osvojil zlato priznanje in 8. mesto v državi. Čestitamo!

Uradni Rezultati 2023/2024 

Naloge s tekmovanja so dostopne na spletni strani Naloge in rešitve.

Hvala vsem udeležencem za sodelovanje in čiskrene čestitke vsem! Upamo na vašo udeležbo tudi v naslednjem šolskem letu.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja