Odbojkarji OŠ Vodice še naprej nepremagljivi

V ponedeljek, 22. januarja je v Komendi potekalo področno tekmovanje v odbojki za starejše dečke (l. 2009 in mlajši). V tamkajšnji športni dvorani, take bi si želeli tudi mi, so merili moči s šolami kamniško domžalske regije. Poleg gostiteljev in naše ekipe so na tekmovanju nastopili še učenci OŠ Stranje, OŠ Mengeš, OŠ Trzin in OŠ Preska. Naša uigrana ekipa je s silovitimi napadi in dobro obrambo osvojila prvo mesto v skupini. V finalu so proti učencem OŠ Komenda še enkrat več pokazali vse svoje kvalitete, s sproščeno in premišljeno igro so brez izgubljenega niza osvojili prvo mesto na turnirju in se uvrstili na zaključne boje državnega prvenstva, kjer nastopa 27 šol iz vse Slovenije.

Ekipa OŠ Vodice: Nejc Bergant (kapetan), Tilen Šušteršič, Gal Erce, Bor Vrtač, Patrik Podbevšek, Anže Kimovec, Nik Trovo, Žan Primc

OŠ Mengeš : OŠ Vodice 0 : 2

OŠ Vodice : OŠ Stranje 2 : 0

finale OŠ Komenda : OŠ Vodice 0 : 2

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja