Mlajši dečki medobčinski prvaki v odbojki

V medvoški športni dvorani (podobno bi si zaslužili tudi naši učenci in učitelji) so učenci l. 2011 in mlajši (7. r in mlajši) v konkurenci osnovnih šol Medvode, Pirniče, Preska in Simona Jenka Smlednik nastopili na odbojkarskem turnirju.

Vodiški fantje so kaznovali vsako napako nasprotnika, s silovitimi napadi in premišljenimi potezami so nizali točko za točko ter se na koncu turnirja brez izgubljenega niza z velikansko razliko v točkah veselili štirih zmag, osvojitve naslova medobčinskega prvaka in uvrstitve na področno tekmovanje.

OŠ Vodice : OŠ Simona Jenka Smlednik 2 : 0 (25:14, 25:10)

OŠ Vodice : OŠ Preska 2 : 0 (25:4, 25:10)

OŠ Vodice : OŠ Medvode 2 : 0 (25:6, 25:16)

OŠ Vodice : OŠ Pirniče 2 : 0 (25:13, 25:4)

Ekipa OŠ Vodice: David Jakofčič Smrekar (kapetan), Enej Plesnik, Tim Ritonja, Dominik Pezdirc, Jaka Humar, Borut Primc, Ažbe Debevec, Aljaž Car, Nace Vrhovnik, Matija Šušteršič, Žan Letnar, Jure Pajor in Jaša Kimovec

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja